| Owner: | MARSHALL DUSTIN C & MELANIE M | |< | << | Parcel 17913 of 0 | >> | >| | Parcel: | 24-300034.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| MARSHALL DUSTIN C & MELANIE M | PT N2 SW4 S30 1.003A | MARSHALL DUSTIN C & MELANIE M | Land | 25030 | |
| Building | 172740 | ||||
| 4714 CR 15 | 4714 CR 15 | Total | 197770 | ||
| ADA , OH 45810 | ADA , OH 45810 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 511 | - - | $.00 | $1,292.00 | $1,292.00 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|