Owner:HOLBROOK FARMS FAMILY LIMITED P|<<<Parcel 19563 of 0>>>| Parcel:37-260005.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
500HARDIN COUNTY LANDFILL A.000018.00.00.00.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.000017.61.00.00.00.00
TOTAL:35.61
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 891.180.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 267.620.000.000.000.00
Subtotal 623.560.000.000.000.00
Non-Business Credit 52.740.000.000.000.00
Owner Occ Credit 7.100.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 563.720.000.000.000.00
Notes:
HOLBROOK FARMS FAMILY LIMITED P / 37-260005.0000