Owner:HAUDENSCHIELD CHARLES E |<<<Parcel 16930 of 0>>>| Parcel:33-160027.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
131BLANCHARD RIVER MAINT A.00003.00.00.00.00.00
235KELLOGG #983 - BLANCHARD A.00003.00.00.00.00.00
500HARDIN COUNTY LANDFILL A.000018.00.00.00.00.00
TOTAL:24
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 981.300.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 309.020.000.000.000.00
Subtotal 672.280.000.000.000.00
Non-Business Credit 49.740.000.000.000.00
Owner Occ Credit 8.300.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 614.240.000.000.000.00
Notes:
HAUDENSCHIELD CHARLES E / 33-160027.0000