Owner:PETERS RAY |<<<Parcel 16766 of 0>>>| Parcel:16-120013.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
148WILDCAT JT - SCIOTO RIVER A.00003.00.003.63.10.00
500HARDIN COUNTY LANDFILL A.0000120.00.00138.603.70.00
TOTAL:123
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 401.830.000.000.000.00
Dec Interest 10.730.000.000.000.00
Gross Real Estate 440.600.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 100.760.000.000.000.00
Subtotal 339.840.000.000.000.00
Non-Business Credit 0.000.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 339.840.000.000.000.00
Notes:
PETERS RAY / 16-120013.0000