| Owner: | WBML PROPERTIES LLC | |< | << | Parcel 17097 of 0 | >> | >| | Parcel: | 36-250097.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| WBML PROPERTIES LLC | I G WMS N 1/2 22 | STEELE ANDREW & VICTORIA PARTHEMORE | Land | 5340 | |
| Building | 62830 | ||||
| 625 W NORTH ST | 625 W NORTH ST | Total | 68170 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 29 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $515.50 | $515.50 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|