| Owner: | BMAR HOLDINGS LLC | |< | << | Parcel 19477 of 0 | >> | >| | Parcel: | 01-130020.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| BMAR HOLDINGS LLC | PT SE 1/4 S19 .724A | BMAR HOLDINGS LLC | Land | 12600 | |
| Building | 101260 | ||||
| 3780 US 68 | 15230 SR 309 | Total | 113860 | ||
| DUNKIRK , OH 45836 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 270 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 511 | - - | $.00 | $681.02 | $681.02 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|