Owner:OBENOUR KEITH E |<<<Parcel 18814 of 0>>>| Parcel:43-030032.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
125HYDRAULIC - BLANCHARD A.00003.00.00.00.00.00
500HARDIN COUNTY LANDFILL A.000018.00.00.00.00.00
TOTAL:21
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 5,828.400.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 2,286.100.000.000.000.00
Subtotal 3,542.300.000.000.000.00
Non-Business Credit 333.220.000.000.000.00
Owner Occ Credit 67.900.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 3,141.180.000.000.000.00
Notes:
OBENOUR KEITH E / 43-030032.0000