Owner:HEACOCK JOSHUA S |<<<Parcel 17031 of 0>>>| Parcel:43-010037.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
125HYDRAULIC - BLANCHARD A.00007.12.00.00.00.00
615BEACH MAINT-HANCOCK COUNTY A.000019.20.00.00.00.00
TOTAL:26.32
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 404.300.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 158.580.000.000.000.00
Subtotal 245.720.000.000.000.00
Non-Business Credit 23.120.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 222.600.000.000.000.00
Notes:
HEACOCK JOSHUA S / 43-010037.0000