Owner:CASTLE FRANK JAYVIN |<<<Parcel 19451 of 0>>>| Parcel:37-180026.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
304LAUTENSCHLAGER#1057 - SCIOTO A.000024.85.00.00.00.00
310BEAVER POND MAINT SCITO R A.00003.00.00.00.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.000013.24.00.00.00.00
TOTAL:41.09
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 499.920.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 150.120.000.000.000.00
Subtotal 349.800.000.000.000.00
Non-Business Credit 29.580.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 320.220.000.000.000.00
Notes:
CASTLE FRANK JAYVIN / 37-180026.0000