Owner:SPIVEY LOIS |<<<Parcel 17321 of 0>>>| Parcel:36-620068.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
131BLANCHARD RIVER MAINT A.00003.00.003.63.00.00
235KELLOGG #983 - BLANCHARD A.00003.00.00.00.00.00
500HARDIN COUNTY LANDFILL A.000018.00.0021.78.00.00
TOTAL:24
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 158.990.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 882.140.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 273.160.000.000.000.00
Subtotal 608.980.000.000.000.00
Non-Business Credit 45.940.000.000.000.00
Owner Occ Credit 11.480.000.000.000.00
Homestead 429.660.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 121.900.000.000.000.00
Notes:
SPIVEY LOIS / 36-620068.0000