Owner:COMMUNITY FIRST BANK NA |<<<Parcel 18733 of 0>>>| Parcel:36-100036.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.00006.39.00.00.00.00
TOTAL:6.39
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 39.140.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 85.300.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 14.520.000.000.000.00
Subtotal 70.780.000.000.000.00
Non-Business Credit 0.000.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 70.780.000.000.000.00
Notes:
COMMUNITY FIRST BANK NA / 36-100036.0000