Owner:R & E LAND HOLDINGS LLC |<<<Parcel 16793 of 0>>>| Parcel:33-180021.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
131BLANCHARD RIVER MAINT A.00003.00.00.00.00.00
235KELLOGG #983 - BLANCHARD A.00003.00.00.00.00.00
286DEARDORFF #1024 - BLANCHARD A.000053.98.00.00.00.00
TOTAL:59.98
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 883.760.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 278.300.000.000.000.00
Subtotal 605.460.000.000.000.00
Non-Business Credit 44.800.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 560.660.000.000.000.00
Notes:
R & E LAND HOLDINGS LLC / 33-180021.0000