Owner:WALBORN HOLLY M |<<<Parcel 19274 of 0>>>| Parcel:30-500015.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
514*MCGUFFEY LIGHTS A.00002.15.00.00.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.00006.37.00.00.00.00
910COTTONWOOD CONSERVANCY A.00006.06.00.00.00.00
TOTAL:14.58
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 41.580.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 11.920.000.000.000.00
Subtotal 29.660.000.000.000.00
Non-Business Credit 2.500.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 27.160.000.000.000.00
Notes:
WALBORN HOLLY M / 30-500015.0000