Owner:JOSEPH CLAUDE & JEWEL |<<<Parcel 16787 of 0>>>| Parcel:30-480030.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
514*MCGUFFEY LIGHTS A.000011.89.00.00.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.00008.26.00.00.00.00
910COTTONWOOD CONSERVANCY A.00006.38.00.00.00.00
TOTAL:26.53
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 230.420.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 66.100.000.000.000.00
Subtotal 164.320.000.000.000.00
Non-Business Credit 13.900.000.000.000.00
Owner Occ Credit 3.200.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 147.220.000.000.000.00
Notes:
JOSEPH CLAUDE & JEWEL / 30-480030.0000