Owner:MULLINS LON C |<<<Parcel 19114 of 0>>>| Parcel:30-470033.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
514*MCGUFFEY LIGHTS A.00001.94.00.00.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.00006.37.00.00.00.00
910COTTONWOOD CONSERVANCY A.00006.06.00.00.00.00
TOTAL:14.37
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 37.660.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 10.800.000.000.000.00
Subtotal 26.860.000.000.000.00
Non-Business Credit 2.280.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 24.580.000.000.000.00
Notes:
MULLINS LON C / 30-470033.0000