Owner:NEELEY JEANETTE |<<<Parcel 18464 of 0>>>| Account:29-0255

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
ValueRollbacks
Market Value6,520Owner occupied
Owner occupied next Year.00
X35%
Assessed Value2,280Homestead Exemption Value0
Full Tax Rate56.20R/E Homestead Value
Reduction Value.2868710R/E parcel293900050000
M a n u f a c t u r e d    H o m e s
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 204.680.000.000.000.00
Dec Interest 5.460.000.000.000.00
Gross Real Estate 128.140.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 36.760.000.000.000.00
Subtotal 91.380.000.000.000.00
Non-Business Credit 7.740.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 83.640.000.000.000.00
Notes:
NEELEY JEANETTE / 29-0255