Owner:HALE SEAN ALLEN |<<<Parcel 19285 of 0>>>| Account:29-0006

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
ValueRollbacks
Market Value34,090Owner occupied
Owner occupied next Year.00
X35%
Assessed Value11,930Homestead Exemption Value0
Full Tax Rate56.20R/E Homestead Value
Reduction Value.2868710R/E parcel294000670000
M a n u f a c t u r e d    H o m e s
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 670.480.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 192.340.000.000.000.00
Subtotal 478.140.000.000.000.00
Non-Business Credit 40.460.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 437.680.000.000.000.00
Notes:
HALE SEAN ALLEN / 29-0006