Owner:BRESLIN SEAN |<<<Parcel 19202 of 0>>>| Parcel:26-010033.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.000019.22.00.00.00.00
TOTAL:19.22
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 897.760.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 278.000.000.000.000.00
Subtotal 619.760.000.000.000.00
Non-Business Credit 47.400.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 572.360.000.000.000.00
Notes:
BRESLIN SEAN / 26-010033.0000