Owner:BOYLES JOHNNY L JR & AMANDA L |<<<Parcel 18450 of 0>>>| Parcel:25-150035.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
107GRASS RUN #933 - HOG CREEK A.00006.00.00.00.00.00
110HOG CREEK MAINLINE - HOG CR. A.00006.00.00.00.00.00
598ADA LIGHTS A.00004.45.00.00.00.00
TOTAL:16.45
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 402.920.000.000.00402.92
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 153.780.000.00-1.50152.28
Subtotal 249.140.000.001.50250.64
Non-Business Credit 20.220.000.000.1420.36
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 228.920.000.001.36230.28
Addition
2026-03-26
99999
Notes:
BOYLES JOHNNY L JR & AMANDA L / 25-150035.0000