Owner:HERNANDEZ ALAJANDRO TELLEZ |<<<Parcel 19436 of 0>>>| Parcel:25-130183.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
107GRASS RUN #933 - HOG CREEK A.00003.00.003.63.10.00
110HOG CREEK MAINLINE - HOG CR. A.00003.00.00.00.00.00
598ADA LIGHTS A.0000.38.00.46.01.00
TOTAL:6.38
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 34.210.000.00-34.210.00
Dec Interest 0.910.000.00-0.910.00
Gross Real Estate 34.660.000.000.0034.66
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 13.220.000.00-0.1213.10
Subtotal 21.440.000.000.1221.56
Non-Business Credit 1.740.000.000.021.76
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 19.700.000.000.1019.80
Addition
2026-03-26
99999
Notes:
HERNANDEZ ALAJANDRO TELLEZ / 25-130183.0000