Owner:CROUSE MICHAEL L & NICOLETTE |<<<Parcel 17456 of 0>>>| Parcel:24-230030.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
110HOG CREEK MAINLINE - HOG CR. A.00006.00.00.00.00.00
121TIGHE - HOG CREEK A.00006.00.00.00.00.00
TOTAL:12
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 106.440.000.000.00106.44
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 41.240.000.00-0.4240.82
Subtotal 65.200.000.000.4265.62
Non-Business Credit 5.260.000.000.045.30
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 59.940.000.000.3860.32
Addition
2026-03-26
99999
Notes:
CROUSE MICHAEL L & NICOLETTE / 24-230030.0000