Owner:BUTLER SUE |<<<Parcel 18377 of 0>>>| Account:23-0426

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
ValueRollbacks
Market Value11,290Owner occupied
Owner occupied next Year.00
X35%
Assessed Value3,950Homestead Exemption Value0
Full Tax Rate47.50R/E Homestead Value
Reduction Value.2587110R/E parcel230700090000
M a n u f a c t u r e d    H o m e s
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 4,652.940.000.000.000.00
Dec Interest 124.230.000.000.000.00
Gross Real Estate 187.640.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 48.540.000.000.000.00
Subtotal 139.100.000.000.000.00
Non-Business Credit 12.160.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 126.940.000.000.000.00
Notes:
BUTLER SUE / 23-0426