Owner:SAMS D L & W S |<<<Parcel 17696 of 0>>>| Parcel:16-010051.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
237BERRY - SCIOTO RIVER A.000034.88.00.00.00.00
238RAPP - SCIOTO RIVER A.000045.00.00.00.00.00
500HARDIN COUNTY LANDFILL A.000018.00.00.00.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.000017.67.00.00.00.00
TOTAL:115.55
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 5,884.340.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 1,899.280.000.000.000.00
Subtotal 3,985.060.000.000.000.00
Non-Business Credit 346.680.000.000.000.00
Owner Occ Credit 56.720.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 3,581.660.000.000.000.00
Notes:
SAMS D L & W S / 16-010051.0000