Owner:MANNS ROY |<<<Parcel 17761 of 0>>>| Account:16-0010

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
ValueRollbacks
Market Value340Owner occupiedY
Owner occupied next Year.00
X35%
Assessed Value120Homestead Exemption Value0
Full Tax Rate59.30R/E Homestead Value0
Reduction Value.3227700R/E parcel160300050000
M a n u f a c t u r e d    H o m e s
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 7.120.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 2.300.000.000.000.00
Subtotal 4.820.000.000.000.00
Non-Business Credit 0.420.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.100.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 4.300.000.000.000.00
Notes:
MANNS ROY / 16-0010