Owner:NAUS BEN J TRUSTEE JAMES L &|<<<Parcel 18942 of 0>>>| Parcel:15-040002.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
240FEWELL - TYMOCHTEE CREEK A.000010.56.00.00.00.00
TOTAL:10.56
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 749.500.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 189.020.000.000.000.00
Subtotal 560.480.000.000.000.00
Non-Business Credit 47.000.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 513.480.000.000.000.00
Notes:
NAUS BEN J TRUSTEE JAMES L & / 15-040002.0000