Owner:BORNTREGER FELTY & LILLIE |<<<Parcel 19153 of 0>>>| Parcel:10-160009.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.000010.01.00.00.00.00
TOTAL:10.01
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 564.900.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 181.640.000.000.000.00
Subtotal 383.260.000.000.000.00
Non-Business Credit 27.820.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 355.440.000.000.000.00
Notes:
BORNTREGER FELTY & LILLIE / 10-160009.0000