Owner:FLOWERS KENNETH PAUL |<<<Parcel 16876 of 0>>>| Parcel:06-150141.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
608LETSON SUB - KENTON CORP A.000030.00.00.00.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.00006.13.00.00.00.00
TOTAL:36.13
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 33.860.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 10.480.000.000.000.00
Subtotal 23.380.000.000.000.00
Non-Business Credit 1.760.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 21.620.000.000.000.00
Notes:
FLOWERS KENNETH PAUL / 06-150141.0000