Owner:HEILMAN MICHAEL J & KRISTIE D |<<<Parcel 18938 of 0>>>| Parcel:05-140050.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
152ELSASSER - SCIOTO RIVER DIST A.00009.63.00.00.00.00
245JOHNSTON DITCH SCIOTO RIVER A.000025.78.00.00.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.00009.91.00.00.00.00
TOTAL:45.32
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 755.560.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 232.040.000.000.000.00
Subtotal 523.520.000.000.000.00
Non-Business Credit 44.240.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 479.280.000.000.000.00
Notes:
HEILMAN MICHAEL J & KRISTIE D / 05-140050.0000