Owner:HENDERSON CHRISTINA & BROCK |<<<Parcel 19057 of 0>>>| Parcel:05-060069.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
333TAYLOR CREEK #1096 - SCIOTO A.00004.84.0013.98.37.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.00006.76.008.18.22.00
TOTAL:11.6
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 1,100.050.000.000.000.00
Dec Interest 29.370.000.000.000.00
Gross Real Estate 269.680.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 82.820.000.000.000.00
Subtotal 186.860.000.000.000.00
Non-Business Credit 15.800.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 171.060.000.000.000.00
Notes:
HENDERSON CHRISTINA & BROCK / 05-060069.0000