Owner:BECHTOL JOHN T |<<<Parcel 18426 of 0>>>| Parcel:04-100023.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
333TAYLOR CREEK #1096 - SCIOTO A.00003.00.00.00.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.00006.18.00.00.00.00
TOTAL:9.18
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 39.960.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 12.640.000.000.000.00
Subtotal 27.320.000.000.000.00
Non-Business Credit 2.040.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 25.280.000.000.000.00
Notes:
BECHTOL JOHN T / 04-100023.0000