Owner:RIPPLEWOOD FARMS LLC |<<<Parcel 17318 of 0>>>| Parcel:04-090015.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
246FULTON DITCH SCIOTO RIVER MA A.0000334.70.00.00.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.000051.16.00.00.00.00
TOTAL:385.86
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 5,807.520.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 1,836.440.000.000.000.00
Subtotal 3,971.080.000.000.000.00
Non-Business Credit 297.900.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 3,673.180.000.000.000.00
Notes:
RIPPLEWOOD FARMS LLC / 04-090015.0000