Owner:BOGGS BRANDON & KELSEY |<<<Parcel 17553 of 0>>>| Parcel:03-130004.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
235KELLOGG #983 - BLANCHARD A.00003.00.00.00.00.00
305LEASE #1037 - BLANCHARD A.00003.00.007.56.20.00
921BLANCHARD RIVER MAINT X N.0000.00.005.23.14.00
TOTAL:6
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 303.890.000.000.000.00
Dec Interest 8.110.000.000.000.00
Gross Real Estate 228.540.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 88.920.000.000.000.00
Subtotal 139.620.000.000.000.00
Non-Business Credit 13.120.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 126.500.000.000.000.00
Notes:
BOGGS BRANDON & KELSEY / 03-130004.0000