Owner:BAIER DYLAN C |<<<Parcel 18002 of 0>>>| Parcel:03-040011.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
235KELLOGG #983 - BLANCHARD A.00006.00.00.00.00.00
305LEASE #1037 - BLANCHARD A.00009.00.00.00.00.00
TOTAL:15
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 175.900.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 68.440.000.000.000.00
Subtotal 107.460.000.000.000.00
Non-Business Credit 10.100.000.000.000.00
Owner Occ Credit 2.520.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 94.840.000.000.000.00
Notes:
BAIER DYLAN C / 03-040011.0000