Owner:BOSTATER HAROLD A & TERESA F |<<<Parcel 18201 of 0>>>| Parcel:03-010032.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
235KELLOGG #983 - BLANCHARD A.00003.00.00.00.00.00
305LEASE #1037 - BLANCHARD A.00003.00.00.00.00.00
TOTAL:6
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 105.280.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 40.960.000.000.000.00
Subtotal 64.320.000.000.000.00
Non-Business Credit 6.040.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 58.280.000.000.000.00
Notes:
BOSTATER HAROLD A & TERESA F / 03-010032.0000