Owner:RICHARDSON ANDREA N & JAMEY L |<<<Parcel 19541 of 0>>>| Parcel:01-210014.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
131BLANCHARD RIVER MAINT A.00005.03.00.00.00.00
235KELLOGG #983 - BLANCHARD A.00004.72.00.00.00.00
247KURT DITCH BLANCHARD RIVER M A.0000138.26.00.00.00.00
286DEARDORFF #1024 - BLANCHARD A.000059.82.00.00.00.00
500HARDIN COUNTY LANDFILL A.000018.00.00.00.00.00
TOTAL:225.83
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 8,138.700.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 3,242.640.000.000.000.00
Subtotal 4,896.060.000.000.000.00
Non-Business Credit 459.240.000.000.000.00
Owner Occ Credit 94.760.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 4,342.060.000.000.000.00
Notes:
RICHARDSON ANDREA N & JAMEY L / 01-210014.0000