| Owner: | GREENE BRIAN K II | |< | << | Parcel 18281 of 0 | >> | >| | Parcel: | 45-280022.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| GREENE BRIAN K II | 11074 2.00A | GREENE BRIAN K II | Land | 22510 | |
| Building | 120200 | ||||
| 15168 TR 55 | 15168 TR 55 | Total | 142710 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 29 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 511 | - - | $.00 | $898.61 | $898.61 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|