| Owner: | WALLACE STEPHEN L & MARY A | |< | << | Parcel 19031 of 0 | >> | >| | Parcel: | 36-560066.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| WALLACE STEPHEN L & MARY A | HOUSERS E PT 1-4 | HARRIS TIM | Land | 6710 | |
| Building | 90710 | ||||
| 221 S CHERRY ST | 221 S CHERRY ST | Total | 97420 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 46 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $721.72 | $721.72 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|