| Owner: | HUDSON GEORGE W JR & DEBORAH L | |< | << | Parcel 18086 of 0 | >> | >| | Parcel: | 36-450067.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| HUDSON GEORGE W JR & DEBORAH L | MAPLEWOOD W PT 27 & PT 28 | HUDSON GEORGE W JR & DEBORAH L | Land | 5400 | |
| Building | 85890 | ||||
| 715 E LICK ST | 715 LICK ST | Total | 91290 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 29 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $676.21 | $676.21 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|