| Owner: | CONKLE TIMOTHY E ETAL | |< | << | Parcel 19029 of 0 | >> | >| | Parcel: | 36-390058.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| CONKLE TIMOTHY E ETAL | T H WILLIAMS ADDT LOT 10 | CONKLE TOMOTHY E ETAL | Land | 16740 | |
| Building | 151660 | ||||
| 314 WILLIAMS CT | 314 WILLIAMS CT | Total | 168400 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $1,247.43 | $1,247.43 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|