| Owner: | HOME SAVINGS & LOAN CO OF KENTO | |< | << | Parcel 18084 of 0 | >> | >| | Parcel: | 36-040015.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| HOME SAVINGS & LOAN CO OF KENTO | ORIG E 1/2 124 | HOME SAVINGS & LOAN CO | Land | 10200 | |
| Building | 2510 | ||||
| 119 E OHIO ST | 116 E FRANKLIN ST | Total | 12710 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Financial Institution: | 38 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 456 | - - | $.00 | $124.98 | $124.98 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|