| Owner: | COMSTOCK CODY & HANNA | |< | << | Parcel 18008 of 0 | >> | >| | Parcel: | 32-200006.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| COMSTOCK CODY & HANNA | 10035 8.011A | COMSTOCK CODY & HANNA | Land | 40800 | |
| Building | 102600 | ||||
| 15219 CR 75 | 15219 CR 75 | Total | 143400 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 511 | - - | $.00 | $921.54 | $921.54 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|