| Owner: | MARSHALL JANIS R & STEPHEN A | |< | << | Parcel 17781 of 0 | >> | >| | Parcel: | 25-160103.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| MARSHALL JANIS R & STEPHEN A | EDWARDS 14 | MARSHALL JANIS R & STEPHEN A | Land | 5660 | |
| Building | 84140 | ||||
| 437 N EDWARD ST | 437 N EDWARD ST | Total | 89800 | ||
| ADA , OH 45810 | ADA , OH 45810 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $7.14 | $7.14 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|