| Owner: | WOODWARD DAVID W & JENNIFER M | |< | << | Parcel 17424 of 0 | >> | >| | Parcel: | 25-080052.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| WOODWARD DAVID W & JENNIFER M | DOBBINS END 12 | WOODWARD DAVID W & JENNIFER M | Land | 6460 | |
| Building | 87660 | ||||
| 726 S GILBERT ST | 726 S GILBERT ST | Total | 94120 | ||
| ADA , OH 45810 | ADA , OH 45810 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $629.23 | $629.23 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|