| Owner: | BROGAN JOSEPH P & DIANA | |< | << | Parcel 19428 of 0 | >> | >| | Parcel: | 16-040020.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| BROGAN JOSEPH P & DIANA | 10839 2.50A | NICHOLS BRANDON | Land | 22510 | |
| Building | 203170 | ||||
| 16606 TR 206 | 16606 TR 206 | Total | 225680 | ||
| RIDGEWAY , OH 43345 | RIDGEWAY , OH 43345 | ||||
| Financial Institution: | 29 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 511 | - - | $.00 | $1,414.82 | $1,414.82 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|