| Owner: | PFEISTER STEVEN R & THACKER K | |< | << | Parcel 16867 of 0 | >> | >| | Parcel: | 10-260026.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| PFEISTER STEVEN R & THACKER KELLY J | PT N2 S2 NE4 S6 3.00A | PFEISTER STEVEN R | Land | 25000 | |
| Building | 230970 | ||||
| 12273 TR 205 | 12273 TR 205 | Total | 255970 | ||
| KENTON , OH 43326 | KENTON , OH 43326 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 511 | - - | $.00 | $.00 | $.00 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|