| Owner: | MCCOY PATRICK WAYNE | |< | << | Parcel 16814 of 0 | >> | >| | Parcel: | 03-100047.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| MCCOY PATRICK WAYNE | PACKERS 28 | MCCOY PATRICK WAYNE | Land | 5110 | |
| Building | 1030 | ||||
| 130 S WALNUT ST | 140 S WALNUT ST | Total | 6140 | ||
| DUNKIRK , OH 45836 | DUNKIRK , OH 45836 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 599 | - - | $.00 | $.00 | $.00 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|