| Owner: | WHITAKER DARRYL L | |< | << | Parcel 17797 of 0 | >> | >| | Parcel: | 03-040015.0000 |
|---|
| Owner Name | Legal Description | Mailing Address | 100% Values | ||
|---|---|---|---|---|---|
| WHITAKER DARRYL L | EDGARS 5 8-9 | WHITAKER DARRYL L | Land | 13460 | |
| Building | 87940 | ||||
| 121 S CHERRY ST | 14254 CR 200 | Total | 101400 | ||
| DUNKIRK , OH 45836 | RIDGEWAY , OH 43345 | ||||
| Financial Institution: | 44 | ||||
| Property Class | Range - Tract - Section | 1st Due | 2nd Due | Total Due | |
| 510 | - - | $.00 | $630.47 | $630.47 | Payments |
Your Tax Dollars Go To...
|