Owner:GRAY ISAAC & SUSAN MANCHESTER |<<<Parcel 18510 of 0>>>| Parcel:37-200004.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
304LAUTENSCHLAGER#1057 - SCIOTO A.00004.17.00.00.00.00
902MAIN DISTRICT CONSERVANCY A.000012.57.00.00.00.00
TOTAL:16.74
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 176.740.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 53.080.000.000.000.00
Subtotal 123.660.000.000.000.00
Non-Business Credit 10.460.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 113.200.000.000.000.00
Notes:
GRAY ISAAC & SUSAN MANCHESTER / 37-200004.0000