Owner:OHIO FRESH EGGS LLC |<<<Parcel 19416 of 0>>>| Parcel:10-210009.0000

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
S p e c i a l     A s s e s s m e n t s
CodeProjectFlagsAcresCurrentPriorDec InterestAdjustment
500HARDIN COUNTY LANDFILL A.000018.00.00.00.00.00
TOTAL:18
R e a l    E s t a t e
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 45,593.800.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 14,660.780.000.000.000.00
Subtotal 30,933.020.000.000.000.00
Non-Business Credit 2,244.720.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 28,688.300.000.000.000.00
Notes:
OHIO FRESH EGGS LLC / 10-210009.0000