Owner:DRUMM BOBBIJO |<<<Parcel 18935 of 0>>>| Account:10-0152

C u r r e n t     Y e a r     C h a r g e     B a s i s
ValueRollbacks
Market Value3,700Owner occupied
Owner occupied next Year.00
X35%
Assessed Value1,300Homestead Exemption Value0
Full Tax Rate70.00R/E Homestead Value
Reduction Value.3215520R/E parcel103000380000
M a n u f a c t u r e d    H o m e s
Original ChargeAdjustmentAdjustedAdjustmentAdjusted
Prior 0.000.000.000.000.00
Dec Interest 0.000.000.000.000.00
Gross Real Estate 91.000.000.000.000.00
Utility Personal 0.000.000.000.000.00
Reduction 29.260.000.000.000.00
Subtotal 61.740.000.000.000.00
Non-Business Credit 4.480.000.000.000.00
Owner Occ Credit 0.000.000.000.000.00
Homestead 0.000.000.000.000.00
Recoupment 0.000.000.000.000.00
Net 57.260.000.000.000.00
Notes:
DRUMM BOBBIJO / 10-0152